Přihlásit se

Všechny vaše smlouvy v jedné aplikaci

S aplikací Legal Systems do své firmy nepotřebujete právníka. Smlouvy si vytváříte sami – rychle, podle legislativy a na pár kliknutí.

Elektronické podpisy

Co se v aplikaci podepíše elektronicky, to platí. Podepisujete se buď přes počítač, tablet anebo smartphone. Můžete tak s klienty či obchodními partnery uzavírat smlouvy na dálku bezpečně a digitálně. Chci vědět víc.

Automatické doplňování dat z rejstříků

Aplikace pracuje se všemi důležitými rejstříky, jako je obchodní registr, katastr nemovitostí, živnostenský rejstřík nebo třeba vaše CRM. A do smluv je automaticky doplňuje.

Správnost a aktuálnost

Hned na začátku naši advokáti zkontrolují vaše stávající smlouvy a vyladí je. Kromě toho sledují změny v legislativě a šablony vašich smluv ihned aktualizují.

Nemusíte nic stahovat ani instalovat

Aplikaci jednoduše spustíte ve svém webovém prohlížeči, ať už přes počítač, tablet nebo telefon.

Chytré hlídání lhůt

Ať už jde o splatnost, účinnost smlouvy nebo zkušební dobu, aplikace rozpozná data ve smlouvách a připomíná vám je e-mailem nebo v kalendáři.

Generátor smluv i na vašem webu

Formulář pro vytvoření smlouvy můžete mít také na svém webu. Vaši klienti nebo zaměstnanci tak připraví smlouvu na pár kliknutí myši. Služba funguje pomocí API, s technickým řešením vám pomůžeme.

Hlídání insolvencí

Protistranu při podpisu i po něm automaticky kontrolujeme v rejstříku insolvencí. Pokud zaznamenáme riziko, dáme vám vědět.

Spolehlivé nasměrování

Naše aplikace je intuitivní a přehledná. Pokud se ale i tak někde ztratíte, zavoláte na naši podporu, kde vám poradí.

Zabezpečená data

Přenos vašich dat je bezpečně šifrovaný a neuvidí je nikdo, kdo nemá. Ani my ne. Aplikace splňuje bezpečnostní certifikace ISO 27001, ISO 27017 a ISO 27018.

Propojení s kolegy

Data ukládáte na šifrovaný cloud, nebo na vlastní server. Smlouvy tak snadno sdílíte a upravujete s kolegy. O propojení dat s aplikací se starají naši IT odborníci.

Co se stane, až si založíte účet

Vyladíme vaše smlouvy

Nejdříve si spolu sedneme, projdeme vaše smlouvy a vyladíme je k dokonalosti. Tyto kupní, pracovní nebo třeba nájemní smlouvy pak poslouží jako vzor pro další, které si už naklikáte sami v aplikaci.

Vytvoříme chytré formuláře na míru

Jakmile vytvoříme vzory, připravíte další podobné smlouvy na pár kliknutí. A to s vědomím, že jsou vždy v souladu s aktuální legislativou.

Ve smlouvách budete mít pořádek

Všechny smlouvy máte uložené na jednom místě na cloudu nebo na svém serveru. Kolegové k nim mají přístup, takže nemusíte smlouvy posílat e-mailem. Nový zaměstnanec se s aplikací naučí za 5 minut.

Mgr. Karel Hanuš jednatel

Kontaktujte nás a vyřešte své smlouvy jednou provždy

Pokud si chcete aplikaci zdarma vyzkoušet, zarezervujte si v kalendáři termín ukázky. Vysvětlíme vám, jak aplikace funguje, a založíme vám účet zdarma. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se nám ozvat.