Chci vyzkoušet zdarma

Co umíme a zařídíme

Bez nutnosti instalace nahradíte zastaralé smluvní vzory, minimalizujete chybovost, zrychlíte přípravu smluv a vnesete pořádek do všech dokumentů.

Chytré hlídání lhůt

Nepromeškejte žádnou lhůtu. Díky automatickému rozpoznávání dat ve smlouvách, dostávají naši klienti upozornění na končící lhůty e-mailem anebo přímo do kalendáře. Ať už se jedná o blížící se splatnost, konec účinnosti smlouvy či zkušební doby, systém vše pohlídá za vás.

Elektronické podpisy

Uzavírejte platné dokumenty plně elektronicky. Umožňujeme několik variant elektronického podpisu, a to jak přes dotykovou obrazovku tabletu či smartphonu, tak na dálku anebo přes DocuSign. Elektronicky podepsané smlouvy v naší aplikaci jsou právně závazné.

Pokročilá správa dat

Neopisujte žádný údaj dvakrát. Všechny údaje z katastru nemovitostí, obchodního registru, živnostenského rejstříku a dalších veřejných zdrojů se do dokumentů nahrají na pár kliknutí. Stejně snadno se údaje převedou z jednoho dokumentu do druhého, anebo z vaší vlastní databáze, např. z CRM do obchodních smluv.

V cloudu i na vlastním serveru

K vašim datům nemáme přístup, veškerý přenos je šifrován a naše servery splňují certifikace ISO 27001, ISO 27017 a ISO 27018. Máte vlastní zabezpečený server? Naše aplikace může být instalována i lokálně přímo u vás (tzv. on premise řešení).

API & integrovatelnost

Automatické smlouvy mohou být také na vašem webu anebo ve vašem administrativním systému. Nemusíte proto ani pracovat s naší aplikací, to nejlepší od nás se jednoduše integruje k vám bez nutnosti údržby. Můžete tak na svých webových stránkách zobrazovat smlouvy či vaši zaměstnanci mohou snadno dokumenty vytvářet ve vašem stávajícím rozhraní.

Hlídání insolvencí

Nepromeškejte své pohledávky. Každý obchodní partner, se kterým podepíšete smlouvu, je automaticky kontrolován v insolvenčním rejstříku. Dostanete tak upozornění vždy, když zaznamenáme riziko.

Propojení s advokátem

Naši klienti spolupracují s advokáty tehdy, když opravdu potřebují. Přes naši aplikaci lze snadno revizi smlouvy či jakoukoliv jinou právní službu přímo a bez čekání za předem domluvených podmínek.

Důvěřují nám také

Mgr. Karel Hanuš jednatel

Máte zájem o smlouvy na míru či demo zdarma?

Anebo nám zanechte kontakt a my se ozveme Vám

Automatizace smluv v číslech