Přihlásit se

Vytvářejte smlouvy ve vaší realitní kanceláři na pár kliknutí.

Vyzkoušejte demo

Získejte náskok před konkurencí. Nájmy, rezervace, zprostředkování a mnoho dalších smluv od teď zvládnete v naší aplikaci vytvořit a díky elektronickému podpisu také uzavřít během pár minut. Šetřete čas i peníze s naší chytrou automatizací, vneste pořádek do svých smluv a věnujte se naplno svému podnikání.

Vyzkoušejte demo
Legal Systems App Screen Mockup psd created by aleksandr_samochernyi - www.freepik.com

Co s naší aplikací získáte?

Napojení na Katastr nemovitostí ČR

Díky propojení s Katastrem nemovitostí ČR snadno přenesete údaje o nemovitosti z listu vlastnictví na veškerá potřebná místa ve smlouvě. Vyhnete se zdlouhavému přepisování, eliminujete riziko chyb a následné zamítnutí smlouvy. Všechny listy vlastnictví budete mít navíc přehledně uloženy u nás v aplikaci.

Elektronický podpis

Využívejte výhod elektronického uzavírání dokumentů. Nabízíme několik variant elektronického podpisu — přímo na místě přes dotykovou obrazovku tabletu a smartphonu či vzdáleně. Elektronicky podepsané smlouvy v naší aplikaci jsou právně závazné. Můžete tak s klienty či obchodními partnery uzavírat smlouvy na dálku bezpečně a digitálně. Chci vědět víc.

Přehled ve smlouvách

Mějte pod kontrolou všechny své dokumenty. Naši právníci zrevidují vaše stávající smlouvy a na základě nich připraví automatizované vzory. Tvorba a případná editace nových smluv, navíc v jednotném firemním designu, bude od této chvíle otázkou několika kliknutí. Aplikace slouží rovněž jako zabezpečený archiv s možností nastavení hierarchie uživatelů.

Ověření smluvních partnerů

Buďte si 100% jisti bezúhonností svých smluvních partnerů. Přímo v aplikaci máte přístup ke všem důležitým českým a slovenským rejstříkům, registrům a evidencím. Eliminujete tak včas vznik případných problémů spojených s trestnou činností či špatným hospodařením svých potenciálních klientů.

Co ješte umíme

Proč vsadit na chytrou automatizaci smluv?

Vyladěné smlouvy

Naši právníci projdou vaše stávající smlouvy a pokud bude potřeba, upraví je dle platné legislativy. Tyto zprostředkovatelské, rezervační nebo třeba nájemní smlouvy pak poslouží jako vzor pro další, které si už naklikáte sami v aplikaci.

Chytré formuláře

Vytvoříme chytré formuláře, díky nimž bude tvorba nových smluv hračkou. Nemusíte nic opisovat z LV, vše se doplní kam má. Aplikace za vás hlídá novely zákonů, upozorňuje na lhůty ve smlouvách, poskytuje právní nápovědu a mnoho dalšího.

Pořádek jednou pro vždy

Konec složitému vyhledávání, nepořádku ve vzorech a v úložištích, nebo nechtěným ztrátám. Všechny smlouvy budete mít přehledně uložené na jednom místě. Kolegům k nim udělíte přístup a nový makléř se s aplikací naučí za 5 minut.

Naši spokojení klienti

Pomáháme firmám s chytrou digitalizací a archivací smluv nejen v oblasti realit. Přenechejte i vy starosti s právem na nás a věnujte se naplno tomu, v čem vynikáte.

Mgr. Karel Hanuš jednatel

Kontaktujte nás a vyřešte své smlouvy jednou provždy

Pokud si chcete aplikaci zdarma vyzkoušet, zarezervujte si v kalendáři termín ukázky. Vysvětlíme vám, jak aplikace funguje, a založíme vám účet zdarma. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se nám ozvat.